Lista uczestników Finału Krajowego XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Przelewice 2018

  1.  Województwo dolnośląskie
  2.  Województwo kujawsko-pomorskie
  3.  Województwo lubelskie
  4.  Województwo lubuskie
  5.  Województwo łódzkie
  6.  Województwo małopolskie
  7.  Województwo mazowieckie
  8.  Województwo opolskie
  9.  Województwo podkarpackie
  10. Województwo podlaskie
  11. Województwo pomorskie
  12. Województwo śląskie
  13. Województwo świętokrzyskie
  14. Województwo warmińsko-mazurskie
  15. Województwo wielkopolskie
  16. Województwo zachodniopomorskie

1. Województwo dolnośląskie


Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieńcu Ząbkowickim z włączonym Gimnazjum Publicznym

im. Adama Mickiewicza 

  • Klaudia Rzepa
  • Jakub Nowak
  • Dominik Kwiatkowski
  • opiekun - Piotr Jabłoński



Szkoła Podstawowa w Lipie

  • Igor Sobczyński
  • Marcin Wójtowicz
  • Ilona Rozmus
  • Jolanta Klimek
  • opiekun - Danuta Zaworska


prev next

2. Województwo kujawsko-pomorskie


Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie

  • Jakub Spychała
  • Filip Grzelak
  • Zuzanna Kubiak
  • Julia Przybylska
  • opiekun - Marcin Adamczyk


Gimnazjum nr 1 w Koronowie

  • Marcin Kryger
  • Patrycja Gołąbiewska
  • Szymon Bugajski
  • opiekun - Wojciech Malak

3. Województwo lubelskie


Zespół nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej im. Stanisława Konarskiego w Krasnymstawie
  • Daniel Piętal
  • Patryk Podgórski
  • Konrad Dziedzic
  • opiekun - Paweł Haładyj
prev next

Szkoła Podstawowa w Korczowie
  • Arkadiusz Cios
  • Martyna Myszak
  • Aleksandra Solak
  • Hubert Blicharz
  • Natalia Nowacka
  • opiekun - Edward Furlepa
 

4. Województwo lubuskie


Szkoła Podstawowa Nowe Kramsko 

Zespół Edukacyjny im. Bojowników o Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku

  • Jacek Skrzypek
  • Oskar Eckert
  • Agata Zamolska
  • Wiktoria Fiłka
  • opiekun - Mirosław Malinowski




Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Nojiego w Drezdenku

  • Jakub Ledzianowski
  • Dominik Ledzianowski
  • Dominik Woźniak
  • opiekun - Roman Pręt

5. Województwo łódzkie


Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Koluszkach

  • Iga Walczak
  • Szymon Gniewisz
  • Natalia Jatczak
  • Damian Suligorski
  • Wiktoria Garbarska
  • Jakub Cieślak
  • opiekun - Marek Kamiński


Gimnazjum nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Koluszkach

  • Wiktor Stępniewski
  • Dagmara Starosta
  • Jakub Długosz 
  • opiekun - Jerzy Pecyna



6. Województwo małopolskie


Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mikluszowicach

  • Angelika Zdebska
  • Marcel Brydniak
  • Kacper Machaj
  • opiekun - Kinga Capik-Majcher
prev next


Szkoła Podstawowa w Stroniu

  • Adrian Odrowąż
  • Natalia Nowak
  • Martyna Nowak
  • Jakub Klimeczko
  • opiekun - Tomasz Gębala

7. Województwo mazowieckie


Szkoła Podstawowa im. por. Jana Skrzyszewskiego w Lesiowie

  • Krzysztof Badełek
  • Julita Grabowska
  • Wiktoria Tomalska
  • Jakub Brudnias
  • opiekun - Roman Kozyra



Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi im. Armii Krajowej w Rzewniu

  • Mateusz Ciborowski
  • Kacper Sitek
  • Kacper Kozłowski
  • opiekun - Jacek Kozłowski


prev next

8. Województwo opolskie


Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Kędzierzynie Koźlu (dawne Publiczne Gimnazjum nr 6 w Kędzierzynie-Koźlu) 
  • Anna Kudla
  • Mikołaj Golański
  • Katarzyna Ratużny
  • opiekun - Rafał Czub
prev next

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Josepha von Eichendorffa w Krośnicy

  • Tomasz Warzecha
  • Nico Born
  • Nadja Kalisz
  • Milena Hurek
  • opiekun - Piotr Besz



9. Województwo podkarpackie


Gimnazjum w Czarnej
  • Przemysław Szot
  • Kamil Waśko
  • Szymon Toczyński
  • opiekun - Jerzy Ostręga


Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej

  • Igor Wolkowicz
  • Eryk Szęszoł
  • Wiktoria Igras
  • Anna Puzon
  • opiekun - Jerzy Ostręga



10. Województwo podlaskie


Szkoła Podstawowa w Olszynach 

  • Izabela Sulkowska
  • Weronika Burbula
  • Hubert Laskowski
  • Michał Wiśniewski
  • opiekun - Stanisław Rółkowski


Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krasnopolu

  • Dominik Gwiazdowski
  • Marcin Sosnowski
  • Sandra Olszewska
  • opiekun - Robert Razin
prev next

11. Województwo pomorskie


Szkoła Podstawowa w Żelkowie

  • Nikola Szerszeń
  • Paweł Kowalik
  • Wojciech Zamęcki
  • Magdalena Bohdanowicz
  • opiekun - Mariusz Szczepocki


Gimnazjum w Szopie

  • Michał Lorbiecki
  • Przemysław Bobkowski
  • Przemysław Polejowski
  • opiekun - Przemysław Łagosz
prev next

12. Województwo śląskie


Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach

  • Jakub Budaj
  • Jakub Trefon
  • Klaudia Zarychta
  • Oliwia Błaszczyk 
  • opiekun Anna Studentkowska-Tokarska
prev next


Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mazańcowicach

  • Tomasz Fuchs
  • Bartłomiej Kozłowski
  • Kacper Klęczek
  • opiekun - Eugeniusz Moskala
prev next

13. Województwo świętokrzyskie


Zespół Placówek Oświatowych we Włoszczowie

  • Patryk Kozieł
  • Lena Rak
  • Kuba Kaczor
  • Karolina Jarząb
  • opiekun - Marcin Sztuka
prev next

Zespół Placówek Oświatowych we Włoszczowie
  • Dominika Krawczyk
  • Mateusz Trzebiński
  • Zuzanna Oleksy
  • opiekun - Marcin Sztuka
prev next

14. Województwo warmińsko-mazurskie


Szkoła Podstawowa w Nidzicy 

  • Szymon Czyżewski
  • Kinga Gnidzińska
  • Kinga Barańska
  • Michał Grzebski
  • opiekun - Jacek Gnidziński



Gimnazjum w Nidzicy

  • Miłosz Wdowiak
  • Wiktoria Wiśniewska
  • Szymon Chmielewski
  • opiekun - Jacek Gnidziński

15. Województwo wielkopolskie


Zespół Szkolno-Przedszkolny w Obrze

  • Jędrzej Waligórski
  • Maria Milanowska
  • Kacper Zalisz
  • Patrycja Rybarczyk
  • opiekun - Justyna Waśko


Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mroczeniu

  • Wiktoria Zychla
  • Nikola Czajkowska
  • Patryk Malcher
  • opiekun - Kazimierz Orszulak

16. Województwo zachodniopomorskie


Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim 

  • Nikola Liszka
  • Wiktoria Rudzka
  • Kuba Węclewski
  • Damian Kubiak
  • Tadeusz Winnik - opiekun 


Gimnazjum w Bierzwniku

  • Kacper Dromnicki
  • Hubert Wajda
  • Malwina Bury
  • opiekun - Janusz Krynicki



Publiczna Szkoła Podstawowa w Jesionowie im. Kornela Makuszyńskiego
  • Karolina Kamińska
  • Aleksandra Gębicz
  • Igor Pytel
  • Cezary Stańczyk
  • Waldemar Klemenski - opiekun


Gimnazjum im. Olimpijczyków Ziemi Przelewickiej w Przelewicach

  • Maria Kontroniewicz
  • Oskar Duk
  • Kacper Paliwoda
  • opiekun - Waldemar Klemenski