Uczestnicy XLI finału centralnego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym zakwaterowani zostaną w dwóch ośrodkach:


Ośrodek wczasowy Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Barlinku znajduje się przy ul. Sportowej 6, w odległości ok. 30 m od jeziora Barlineckiego. Ośrodek mieści się w domkach i apartamentach, które są w pełni wyposażone. Wszystkie zawierają aneksy kuchenne oraz WC. Do dyspozycji gości jest m.in. kort tenisowy, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci oraz bezpłatny parking samochodowy.

Ośrodek Wczasowy PUM w Barlinku, ul. Jeziorna 6, 74-320 Barlinek


Ośrodek Wypoczynkowy JANOWO znajduje się na półwyspie wcinającym się w piękne jezioro Barlineckie, otoczony z trzech stron wodą, a z czwartej Puszczą Bukową. To urokliwe miejsce, bogate w zieleń, z mnóstwem ptactwa leśnego i wodnego zaprasza do oazy ciszy i spokoju. Ośrodek położony jest na terenie Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego.

Ośrodek Wypoczynkowy Janowo, ul. Polana Lecha 1, 74-320 Barlinek

 telefony kontaktowe 95 7462412 oraz 603057676

    http://www.janowo.com.pl

    


Mapa poglądowa lokalizacji ośrodków i drogi dojazdowej pomiędzy Przelewicami a Barlinkiem.

UWAGA : ze względu na przebudowę drogi w miejscowości Jesionowo zalecamy wybór drogi alternatywnej przez Płońsko, Laskowo. (druga mapa)